Syrop z aronii z Podhala

25,00 zł
Brutto

Syrop  z aronii z Podhala

Butelka: 500 ml 

Ilość

  • Bezpieczne zakupy i płatności realizowane przez system PayU Bezpieczne zakupy i płatności realizowane przez system PayU
  • Wszystkie nasze towary zapakowane są w opakowania umożliwiające bezpieczny sposób transport żywności. Wszystkie nasze towary zapakowane są w opakowania umożliwiające bezpieczny sposób transport żywności.
  • Smakowało? Wróć do nas i spróbuj innych produktów :) Smakowało? Wróć do nas i spróbuj innych produktów :)
Sok z aronii najbardziej znany jest ze swoich właściwości przeciw utleniających, jednak to też świetny środek zaradczy na choroby cywilizacyjne, a nawet na choroby oczu, które coraz częściej występują u osób pracujących przed komputerem.
Swoje właściwości sok z aronii zawdzięcza zawartości witamin i minerałów.
Aronia jest bogata w witaminę P, która jest też BIOFLAWONOIDEM, nadającym wyjątkową barwę jej owocom, jednakże bioflawonoidy odpowiadają również za ochronę organizmu przed : - wirusami - grzybami - bakteriami - a nawet chronią
przed szkodliwym działaniem słońca.
W aronii występują flawonoidy takie jak : - kwartecyna - rutyna - katechiny - leukocyjany  i  antycyjany oraz witaminy : B2, B3, B9 ( kwas foliowy ) C i E.
Sok z aronii bogaty jest też w mikro - i makroelementy : miedz, molibden, wapń, żelazo, mangan, bor czy jod, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie ciała.
W aronii można też znalezć tiaminę, ryboflawinę, niacynę, cynk, potas i sód.
Owoce aronii nazywane są " Czarnym Skarbem "
Sok z aronii podnosi ogólną odporność, działa wzmacniająco na naczynia krwionośne, obniża ciśnienie tętnicze, zapobiega miażdżycy i nadciśnieniu.
Antocyjany ograniczają utlenienie lipidów, czyli obniżają poziom złego cholesterolu a podwyższają poziom dobrego.
Zapobiegają powstawaniu zakrzepów oraz żylaków.
Aronia wspiera również produkcję insuliny.
Dzięki składnikom antyoksydacyjnym sok z aronii wspomaga usuwanie toksyn oraz wspiera pracę jelit.
3 Przedmioty

Specyficzne kody